Hakkımda

Yıl 1989. Gün 17 haziran.  Saat; sabah karşı 5 suları.

Yer; Samsunda bir hastane.  Olay; Ölümle yaşam arasında cebelleşen bir kadın.

Ve Dünyaya gelen  koca bir bebek.  Tertemiz, Saf, meraklı, iyiliğin ve umudun temsilcisi sevimli bir bebek.  Sevinen bir anne.

İşte hayata başlama serüvenim. O günden bugüne çok şey değişti tabi. aradan geçen uzunca yıllar.  Emeklemeyi öğrenmem, yürümeye, konuşmaya başlamam, ardından yapılan yaramazlıklar, sünnet olmalar, başlanılan okullar,  değişen arkadaşlar, tanınan yeni insanlar, keşfedilen coğrafyalar, yaşanan yerler, yapılan işler….  Neler Neler  sığdırmışım aslında.

Yaşadığım şehir; İzmir.  Gördüğüm şehirler; yazmakla bitiremem.  Son 8 yıldır İzmir’de yaşamaktayım.  Dario MORENO’nun dediği şekliyle İzmir, tatlı ve sevgili şehrim.  Kelimelerle anlatılmayacak kadar güzel bir şehirde olmak huzur veriyor. Memleketimin havası, coğrafyası unutulmaz tabi. her zaman yeri farklı benim için.

Mesleğim; İnsanım. Görevim; Doya Doya yaşamak.

Başlı başına geçerli bir meslek ve görev.  Bir kimliğe bürünmek, işte buyum demek anlamsızlıktan başka bir şey değil.

Neler yaparım;

Sohbetinize eşlik ederim,  Okumanız için blogumda yazılar yazarım. Sorunlarınıza çözümler önerebilirim.

Ticari olarak sorarsanız eğer,

Birbirinden güzel yaşı olmayan hediye peluş oyuncakları sunabilirim. İthalat ihracat mevzuatına hakim olarak ihracat yapmanıza yardımcı olabilir,  Dünya ülkelerinden, istediğiniz her hangi bir ürünün getirilmesini, ithalatını sağlayabilirim.

Mevcut İşinizin gidişatı hakkında danışmanlık yapabilir, size kullanışlı ve güvenli alışveriş siteleri, tanıtım siteleri  kurabilirim. İstenilen hizmet ve ürün hakkında pazar araştırması da yapabilirim. Tanıtımınız için afişler tasarlayabilir, basım  gerçekleştirebilirim.

Kısa bir hakkımda bölümü olması için burada noktalıyorum. benimle iletişim kurmak için omersevenim@hotmail.com adresini kullanabilirsiniz. ya da iletişim sayfasından mesajınızı direk ulaştırabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s